Приказивање постова са ознаком UNIŠTENJE NDD SFERE. Прикажи све постове
Приказивање постова са ознаком UNIŠTENJE NDD SFERE. Прикажи све постове

петак, 10. август 2018.


КАКО ОД СРБА
НАЧИНИТИ
СЛУЗАВЦЕ,
ПУЗАВЦЕ
И ГМИЗАВЦЕ

Уништење Срба и Српства, што је веома шири појам и простор од Уништења Србије, одвија се на три упоредна колосијека широке пруге.
Распад Југославије. Који још није завршен. А тај Распад је био друго полувријеме убацивања Срба у СХС и СФРЈ. Што је такође служило ако не за уништење онда за разблаживање Српства. Као и за покатоличење и сличне процесе.
◘ Бомбардовање, Геноцидисање, Капитулисање. Што су класични понижавајући процеси који убијају Националну Свијест.
Србе су бомбардовали у избјегличким колонама из Хрватске, што је потпуно сумануто и ванцивилизацијски. Србе, Војску Републике Српске, бомбардовали су на пложајима у БиХ.
Србију су бомбардовали, наводно због злочина на Косову. Шо је такође невојнички, сумануто и ванцивилизацијски. Али јесте ефикасно као понижење цијелог једног Народа.
◘ Стварање компромисерских, издајничких елемената у Српском Роду. Тај процес је највдиљивији инсталирањем Александра Вучића, у Србији. Али ништа мање опасно није и дугорочно подгријавање Младена Иванића и стварање Просарајевског Блока у Српској, у облику Савеза за Промјене. СДС и ПДП.
*
Шта се постигло и шта се постиже кроз та три стратешка процеса.
► Отимање Територије и стварање популације без територије. Без свог огњишта. Онај ко није на огњишту, његове одбрамбене и националне способности су скоро уништене.
► Сијање бесмисла сваке Националне Визије и ангажмана сваког појединца.
► Снижавање критеријума Националног Политичког Вођства.
Када погледамо Вучићев спектраријум, као и лепезу ликова СЗП у Српској, јасно је да то нису не само национаално капацитирани актери, већ ни политички.
► Форсирање компромисера, потурица, издајица, као најаве новог масовног понашања Срба. Што треба да замијени њихову вишевјековну борбу на Национални Опстанак и Националну Државу.
► Трајна Подјела Српског Рода на Православце, Рационалне Националисте, Државобранитеље, с једне и ЛГБТ Популацију, с друге стране. Либерале, Грађаноиде, Бескичмењаке, Торњаке.
Подјела као генератор унутрашњег сукоба и разједања Нације и Вјере.
Најзначајнији зупчаник тог неханизма је предаја, разграничење, одрицање, Косова и Метохије.
То ће од Срба и Срба начинити трајно сукобљене и непомирљиве корпусе.
*
Излаз, дабоме, постоји. Али су многа крила спржена и обогаљена.
Република Српска би могла да послужи као Свјетионик. Зато мора да остане као Друга Српска Држава. А у Србији би се морао да формира Национални Државни Нуклеус који би, са здравим дијелом Цркве, кренуо у ревитализацију Националне Свијести и Државности Србије.

субота, 11. новембар 2017.

УНИШТЕЊЕ
НАЦИЈЕ
ЧИНИМО САМИ,
У СВОЈИМ ГЛАВАМА

Под притиском великог броја различитих информација, углавном небитних, Људи су постали бића која од дрвета не виде Шуму.
А у њој смо и настали и развили се.
Такав Човјек данас је најпогоднији за сваковрсна уништења, па и своје сопствено. И свега оног што га ствара и обнавља.
Крајњи циљ је уништење Држава и Нација. Са упоредим смањењем броја људи на Земљи. Као што је некидан обзнанио млади инглески Принцојебац.
Јасно је зашто је све то потребно.
Потребно је ради Територије.
Ником не требају Људи а сваком требају Територије.
У Човјеку, кад га рашчупаш, иситниш, исциједиш, нема ни нафте, ни злата, ни дијаманата, нема чак ни пијеска за обично стакалце.
А Територија има свега.
Уништење се проводи систематски.
Од Породице па даље. И то је свима јасно и већ много пута описано.
Држава, као Национални Оквир, почива на Власти, Војсци, Образовању, Цркви, Породици, Раду, Природним Богатствима.
Све је то, данас, код малих и мањих народа, већ узето или разорено.
Шта можемо да урадимо пред том силом.
Веома мало.
Чак ни Трећи Свјетски Рат не би пореметио ред ствари већ би им олакшао и убрзао посао.
Највећи полигон за ту борбу опстанка Људи и Нације, а онда и Државе, јесте управо најмањи.
Наша Глава. Наша Свијест.
Морамо се тргнути из сна Информација, престати да се заваравамо да смо велика риба ако се ухватимо за много удица. А Информације су управо то.
И схватити да је наш Колективитет услов нашег Опстанка.
Да није тако, сваки Човјек би, одвојено и посебно, био Нација и Држава.
Најочитији, и један од најкрволочнијих, примјера удара на Свијест и њене промјене, јесте постављање Ане Брнабић на мјесто Премијера Србији.
Цертификоване Лезбијке.
Дабоме, да свака жена има право да не јебе никога, да јебе кога оће или да буде јебана у складу са одговоарајућим условима.
Проблем је у томе што је то мањи дио популације. А што се изједачава са већим дијелом популације и добија и већа права диктата и пролаза него већина.
Није тако само у вези са Пиздољубицама. Тако је и са другим мањинским слојевима.
А Држава и Нација су увијек Продукт Већине.
Србија, као Земља Курчевитих Људи, мирно је прихватила Пиздољубицу Премијерку.
Иако је у почетку тај Антисексуални ИСИЛ био и физички спречаван. Мислим на Параду Проносај Га.
Ну.
Онда су Љубитељи Територија смислили концепт да једна Лезбијка, или ако то није, онда је Оно, ни женско ни мушко, побиједи на Евросонгу.
Пошто добро пјева, то је добро примљено. А Срби, провинцијалци, блећци, уздигли Бркове, Репове и Носеве, као важни Еуропљани и Интелектуалци, и радосно прогутали удицу. Дошла Евровизија код нас, СТЈ.
Након тога, Ана Брнабић, Пиздољубица, није побиједила. Она је само доведена.
Највећи Злодјелар у свему је Александар Вучић.
Неполитички, ненационални, незрели, недорасли, политички пренатално обољели, бескоординатни, нагузљиви и искомплексирани, Лидер Србије.
Такав Лидер, са сумњивом Политичком Прошлошћу, сумњивом Политичком Практиком, и још сумњивијом Будућношћу Србије, богомдан је да оне мале полигоне, Главе и Свијести, испере, анестезира, ујалови их, претвори их у Пичке, отклони Митове из њих, учини их минорним а Арапе, Бакире, Раме, Тачије, Вебере, Хрвате, важнијима од њих.
Тако, данас, гледамо општу разградњу Српске НДД Сфере. Нације Државе Друштва.
А не можемо да се сјетимо да је Наша Свијест, наша појединачна Глава, највећи Ров у борби против те пропасти.
Зато сваког дана треба обратити пажњу. Нека мала чињеница, у нашим оквирима, претвориће се, сутра, у наше Велико Нормално Зло.