Приказивање постова са ознаком SZP - IZDAJNICI. Прикажи све постове
Приказивање постова са ознаком SZP - IZDAJNICI. Прикажи све постове

среда, 26. јул 2017.

ИЗОЛАЦИЈА
РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ,
СТВАРНА УЛОГА
САВЕЗА ЗА ПРОМЈЕНЕ

Вишезначан је бојкот Човићевог Ручка у Мостару.
Драган Човић је желио да мандат почне дијалогом. Стога је позвао друга два ЧланаП, страначки мозаик власти на нивоу БиХ и, логично, Републику Српску. У којој, неком грешком, не влада Бакиров Савез За Промјене па је то мјесто у позиву припало Мрском Милораду.
Човић је имао једини циљ, да се одржи у седлу Еуроинтеграција и да коликотолико, повеже Разјебану Банду у БиХ.
Бакир Бореновић и Бакир Изетбеговић су се, у изјавама, одмах сложили. Мисле да не треба ићи на састанак са онима који руше БиХ.
Нису прецизирали да ли ту мисле на обадвојицу или само на Додика.
Одустао је и Радончић. Који је велики противник Бакира Изетбеговића. И тако се сложио са њим у образложењу.
Пошто су се сви, у некој врсти консултација сложили са Човићем и прихватили позив, јер Човић не би заказаивао Ручак напамет, ово дјелује као подмукла превара, ако су рекли да ће доћи а већ одлучили да неће, или као наредба са стране. Наредба да се не иде на састанак на коме је и Додик и тако не јача српско-хрватска политичка сарадња. А наредба је могла да стигне само из Америчке Амбасаде у Сарајеву.
Српско-хрватска политичка сарадња сметала је још Бенјамину Калају и то није главни разлог отказивања Ручка.
На дјелу је Изолација Републике Српске.
Сад је јасно да је Савез За Промјене инсталиран да би се проводила та политика. Политика Изолације Српске.
Република Српска треба да се искључи из свега у БиХ. Да се заобиђе у свему. Да се политички поништи.
Стога Бутикаша Бореновић изјављује да неће на Ручак са онима који руше БиХ.
Јер им је БиХ преча од Српске.
Младен Иванић, Челни Мутикаша против Српске, вјешто покушава цијели крах Ручка и Човића подвести под суког политичих Бошњака и Хрвата у Федерацији и у БиХ. Настојећи да сакрије Изолациону Улогу Сазапа.
Јасно је да Српска може само на Изборима 2018е преокренути овакво стање. Потребно је да се, за делегате у Парламенту БиХ, окупе заједно Странке којима је Српска на првом мјесту, а не БиХ, и да минимализују мјеста која би могла припасти Сазапу Изолатору д.о.о.

четвртак, 1. јун 2017.

САЗАП ПРДИ У
ПОДЕРАН СЕПЕТ.
ОПЕТ, ДРАГА АМБАСАДА
НАЈБОЉЕ ЗНА.

Сазапу је било боље да су нашли неки аутобус и јуче отишли у Београд на Инаугурацију. Са транспарентима Вучићу, Бакире. Него што су се срамотили у Народној Скупштини захтјевом да у дневни ред уђе расправа о смјени Владе Републике Српске.
Само су себе изложили будаласању а Вучићу омогућили да се здрави са Додиком и Жељком. Додику су омогућили да буде данас код Вучића, сутра код Путина. А Трамп већ два дана чека на Рачи.
Ну.
Планери Политичке Деструкције Српске укалкулисали су овај потез као обавезно штиво. То је акт из Катастра Џина Шарпа.
То је обавезна лепеза утицаја на Јавно Мнијење.
О томе колико ће то утицати да Јавно Мнијење посумнијења да се ради о голим будалашима, нико није размишљао.
Након очекиване бламаже, занимљивије постају изјаве лидера Сазапа.
Чавић је најавио могућност Ванинстуционалних Протеста. Што се у демократском политичком животу значава као Уличарење.
Говедарица је рекао да Додика и Жељку чека Затвор, одмах послије Избора.
Из чега се закључује да ће Сазап побиједити и да побједник, ако је то Сазап, има право одмах да хапси. Јер је Оптужба и Пресуда, већ ту.
Предлажем да Говедарица обећа Мектићу да ће лично он да ухапси проскрибовани двојац па ће Драган онда пристати да уђе у Главни Одбор Есдееса.
Ако Босић не докаже да изјава Падоше Акцизе, неће бити Пензија, није тачна, онда је идеолошка подлога и политичка платформа Сарајевске Српске Опозиције Српској, кристална и чиста.
Дестабилизације и Анархија.
Само још није јасно ко је међу њима Заев.

субота, 30. јул 2016.

ПОЛИТИЧКЕ БУДАЛЕ,
КАО МИХАЈЛИЦА,
ПРАВИ СУ ДРАГУЉИ

Па ћу га, у ту сврху, звату Миланко Драгуљица.
А зато што су Политички Драгуљи, треба их пажљиво читати и пратити. Коликогод то тешко било.
Јер они, у свом бескоординатном стању, политички бестежинској тачки путање, коју практикују сваки дан, скочивши у висине којима нису дорасли, падају још стрмоглавије, а задржавши се у нултој тачки кретања, дођу у привид своје генијалности, у ствари, у тачку када им мозак изгуби и оно мало тежине што има на земљи, кажу нешто што ће открити много више од свих анализа експерата и стручњака за трендове.
Тако је Михајлица, у Ослобођењу из Босанског Новог, у петак који је задњи прошао, рекао, у наслову, Спријечили смо србовање СНСД у Кампањи. А у тексту, на двије странице, СТЈ, У Републици Српској се не би остало живо од србовања СНСД како смо ми издајници а они патриоте.
Тако Михајло Драгуљица објашњава зашто су пристали да подрже Референдум о Дану Републике. Јер да нису подржали, онда би услиједило Србовање.
Шта, дакле, казује Полибу из Босанског Новог.

► Правда се Сарају и Једној Амбасади.
Нисмо ми за Дан Републике. Али смо се препали да не направимо још веће политичко сраније. Да нисмо подржали, постојала је реална опасност да се направи још већи Дан. Дан Есенесдеа. Или Дан Милорада Додика, глухо тачка ба било.
► Проблем Дана Републике Српске, и његову важност, своди на Србовање. То је типични радикалска генетска модифкација, коју Миланков Шешељ и данданас практикује, са савршеном технологијом и великим успјехом. Србуј, а шта ће бити са Србима, то остави Непријатељима.
► Њима, Савезу За Промјене, важније је онемогућити у некој политичкој идеји СНСД, од Републике Српске. Њима је, Сазапу, Дан Републике исто као и поскупљење Струје. Једна темица за борбу против Еснесдеа. МИЈИ.
► И главно. Савез За Промјене, њихове Главоње, Златокиле, Драгуљчад, не схватају политички положај Срба у Дејтонској БиХ, не схватају пут Републике Српске и све опасности које је чекају и које јој се припремају, не схватају да је Опозиција, у својој суштини много патриотскија, кад већ Михајло раби тај сарајски израз, националнија, од саме Власти. Јер она треба да коригује, да нуди алтернативе, да правом политичком идејом придобије Народ, Бираче а не да им главна идеја буде рушење власти неког појединачног лидера, не схватају да се Опозиција не може бити за туђи рачун, већ само за рачун своје земље, не схватају да се Опозиција не може бити у Сарају, већ мораш бити Опозција у Српској, не схватају да си, кад си Опозиција Српској у Сарају, само пувало на димији Сарајске Власти а да си у Српској Издајник, да ниједан противник Власти не може бити проглашен Издајникома а да сваки Колаборационист са онима који програмски, написано, теже укидању Републике Српске, јесте Национални, Државни, Народни Издајник.