Приказивање постова са ознаком FAZLAGIĆA KULA. Прикажи све постове
Приказивање постова са ознаком FAZLAGIĆA KULA. Прикажи све постове

уторак, 7. август 2018.


САО
ФАЗЛАГИЋА
КУЛА

Дабоме да се никада неће истражити откуда Оружане Снаге БиХ у Фазлагића Кули, на отварању чесме са Шаховницом, Арапским Писмом и Српом без чекића.
Која је формално спомен палим муслиманима тог мјеста а уствари обиљежавање мјеста поријекла Усташких Кољача који су, у склопу НДХ, истребљивали Србе тог цијелог подручја.
Неће. Јер то нема ко да покрене у Савјету Министара и у Предсједништву БиХ, у Оружаним Снагама БиХ и односном Министарству.
Република Српска треба у цијелом случају да дјелује политички и државно.
То је тема која је ко наручена за Изборе.
Фазлагића Вукота.
Ја бих од тога, за Савез За Побједу, начинио лавину са одронима и клизиштима.
Влада Републике Српске треба да испита правност и поштовање прописа у Општини Гацко.
Одборници СНСД треба да напусте Скупштину Гацка. И сви добронамјерни.
Послије Избора треба промијенити законе и увести могућности Владе Републике Српске да разрјешава Начелнике и распушта Скупштине Општина.