Приказивање постова са ознаком EU SIRUTKA. Прикажи све постове
Приказивање постова са ознаком EU SIRUTKA. Прикажи све постове

недеља, 30. август 2015.

БиХ
ЕВРОПСКОЈ УНИЈИ
НЕ ЗНАЧИ
НИ КО ЈЕДНА
КРАВЉА СИСА,
ОД ЧЕТИРИ

Босна и Херцеговина, нарочито њен државни апарат, чланови њених Државних Органа, Државних Институција, заступници свијетлих и нових цивилизацијских идеја о Еуроатлантским Интеграцијама, пушачи реденика пимпека Неких Амбасада, постројени су, истовремено, и у батаљоне и корпусе, чак, Бригадира.
Бригадири су људи који се брину за Државни Народ повлака Грађане, а нарочито за Државу.
Штагод урадиш национално или уставно, сачекају те кордони Бригадира и јебу ти нанунанину. Јер се они бригају за Државу.
Сада је Мирко Шаруља, министар у Савјету Министара, бацио бомбу о извозу Млијека у ЕУ. Сви одушевљени у буџете иде фениг по литру, СТЈ. То је велико признање БиХ. То је Држава. То је наша пресвијетла ЕУ, наш драги свјетионик Брисел.
А онда, сирутка. Ускисло. А није ни кренуло. Хрватска, која је чланица ЕУ, издејствовала забрану увоза. Хрвати у БиХ не производе млијеко, јебе им се са остале сисуљке.
Да постоји она Држава о којој се толико издркава, нарочито кад се помене Референдум у Српској, или кад сироти Амел освоји медаљу, а и дјеца кошаркаши, Савјет Министара би већ био у трајном засиједању, издао проглас, покренуо протесте, затворио границе, сјео међу канистере бензина и запријетио да ће се колективно запалити, и предложио Костајницу, у Српској, као неутрално мјесто за прегеоворе са ЕУ. Звиздић, ако се тако зове Педсједавајући, лупио би шаком о сто. Или Партнери или Ништа.
Ну. Звиздић, Пиздић, Сниздић, како ли, обична је пичка босанскохерцеговачка.
Један од онх које доведу однекле а он не смије ни да прдне, ако није сам у тунелу.
Један од оних који кад сједну леђима до зида, стално се окрећу да неком не сметају.
Од таквих се не дрка Држава.
Ну.
Та сторија са млијеком је, у ствари путоказ.
Млијеко нам показује у какву Робовину ми идемо.
Вријеме је да се то прекине и почну нормални преговори двије стране.

Добар Дан. Добар Дан. Драго нам је што сте дошли. И нама, надамо се успјеху. Да ли сте заинтересовани да БиХ буде дио ЕУ. Имамо овлаштења да кажемо да смо веома заинтерсвани. То нас радује. И нас. Онда, предлажемо да нам најприје омогућите економски развој, да се економски припремимо за приступни пут и да, овдје, снизимо политичке тензије. Дефинишите прецизније. Тражимо статус најповлаштеније нације у ЕУ, у погледу извоза наших производа а обуставе увоза ваших производа. Немамо овлаштења да о томе разговарамо. Разумијемо. Ми имамо овлаштења да вас пошаљемо упичкуматерну. Док не набавите овлаштења.