ПРОПАСТ СРБА
ПОМОЋУ
СРПСКИХ ЛИСТА
ИЗ БЕОГРАДА
Београд је Обављач Западних Пројеката над Србима.
Од Краљевине СХС па даље.
Зато и нема историјских и научних анализа о томе.
Посљедице тог београдског обављања, у посљедњих сто
година, јесте нестанак Срба свуда око Србије, нестанак Срба у Београду и на
југу Србије, на Косову и Метохији.
Београд је сваки пут знао шта ради.
Политички, удбашки, војни, а повремено и вјерски,
Београд, прихватили су Служење Западу.
Јер је служење у крви Београда.
То је питање одвојености Београда од Србије и од Срба
на цијелом простору бивше СФРЈ или Краљевине СХС.
Али је и питање несвјесности националне и државне
оријентације Србије.
У протеклим деценијама, Београд служење обавља помоћу
Српских Листа.
Српске Листе су, у ствари Политичке Странке или
Политичке Снаге које формира директно Београд.
И којима управља.
Тако су нестали Срби у Хрватској.
Тако су нестали Срби на Косову и Метохији.
Тако нестају Срби у Црној Гори.
Има Београд и у Републици Српској Српске Листе.
У све странке је инфилтрирао Удбу.
Неке су платиле велику цијену.
Неке су добиле незаслужене положаје и позиције.
Република Српска, ипак, засад је довољно самостална од
Београда да њен Опстанак није угрожен са те стране.
Српска је у Миру наставила Политику Рата Властитим
Снагама.
И у Миру је, као и у Рату, имала све против себе а
почесто и Београд.
У ових пет година, дошло је до потпуног раздвајања Колосијека.
Српска је отишла пут Москве, пут Јерусалема и недавно,
пут Вашингтона.
Београд тим путем не може да иде.
Његов домет је да Премијер, данас, дође у Бањалуку.
То одвајање Колосијека од Београда, није се десило у
тих пет година.
Прије двадесет пет година Делегација Владе Српске била
је у Јерусалему.
Јерусалем је окосница геостратегије мале Републике
Српске.
Срби су заварани бриселским неонацистичким насртајима
на „геноцидни и агресорски“ Израел. И бране муслимане, завојеваче, истребитеље
и агресоре на Србе.
Брисел тако покрива свој Неонацизам.
Прикрива ревитализацију класичног њемачког Нацизма
према Русији, Славенима и Православљу.
Утицај Београда не може се искључити у Републици
Српској.
Али градња, обнављање и одржавање Националног Монолита,
може га држати под контролом.
Жилав Народ и Национална Политика, одржаће Самосталност
Српске и њен Опстанак, у односу на све па и на Београд.
До повољног времена за Раздвајање од Противсрпског
Пројекта БиХ.
ПОМОЋУ
СРПСКИХ ЛИСТА
ИЗ БЕОГРАДА


Нема коментара:
Постави коментар