петак, 12. април 2019.


РЕПУБЛИКА СРПСКА
И ХРВАТСКИ НАРОДНИ
САБОР, ТРЕБА
ДА ИГНОРИШУ
БАКИР САРАЈ ЧАДОР

Треба их пустити нек сокаком пишају по прашини.
Бошњачки Политички Круг одавно не функционише.
А никада није ни постојао.
Функционисао је док је Међународна Заједница, Странци Усранци, размјештала пиљке у том сарајском мозаику турског купатила.
Па, ти Харисе, буди тврда линија, док не дођеш дотле да су Срби, у Рату, силовали триста хиљада младих Бошњакиња. И половњача.
Ти, Златко, глуми еуропејца, западњака, социјалдемократу, буди лијеп и паметан, ко Борис Тадић.
Ти, Суле, меди на свечетир стране а ми ћемо, ОХР, увртати муда Србима и Српској.
Ну. Дође вријеме, и Главић се заокрене.
Немош до муда а рука ти вене.
Сада је тај Бошњачки Политички Круг спао на Просјака Комшића и Чадорли Бакира.
За било какав Политички Програм, то су минорни играчи.
Они још само могу да раде на крхотинама Унитаризације БиХ.
Што је био и остао једини Политички Програм муслимана и Сарајева.
То, практично, значи поништење Дејтона и уништење Срба и Хрвата. Један дио су успјели да учине. Уништили су Херцег Босну.
Надали су се у прошли манадат. И Српска Четир Коња Дебела.
Сада играју сваковрсне игре, како би прошло осам мјесеци предсједавања Српског Члана Предсједништа.
Онда ће окренути плочу.
Покушаће дати мандат неком другом.
Покушаће, уз помоћ Странаца Усранаца, да инсталирају неког Гваида.
Да изведу предратно прегласавање.
Стога је сувишна Додикова доброта. Да ће разговарати још сљедеће недјеље.
Не треба, више, уопште разговарати.
Принципи су познати.
Ако Сарај Чадор мисли да треба Савјет Министара, са Предсједавјућим легитимнм Србином Српске, нека се појаве у Добоју, на Међуентитетској Линији.
Да се потпише папир.
Ако не мисли, Српска и Херцег Босна треба да се баве својим пословима.
Српска треба убрзано да заокружује своје Дејтонске надлежности.
Ову фазу Чадорског Самосунећења Ума, треба схватити као један корак ка Самосталности Српске.

четвртак, 11. април 2019.


ДУО МАКРОН И МЕРКЕЛ
ОБЈАВЉУЈУ ПЛАН
ЗА ЗАПАДНИ БАЛКАН.
ММЈ, ЈЕСТ ПРВИ
АПРИЛ УЧЕСТИО.

Сарајски медији јављају да су Макрон и Меркел, пред Први Мај, позвали Лидере Западног Балкана, јебите ме ако знам ђе је то, на састанак у Берлин.
Састанак ће бити изнад земље.
Кажу. Објављју План за Западни Балкан.
Биће то највеће теоретско достигнуће, послије Ајнштајнове Теорије Релативитета.
Наглашава се да није позван онај зајебани Македонац нити Чланови Предсједништва БиХ.
Позван је, из БиХ.ба, само Максим Пиздић.
Неки дипломатски извори кажу да је то због Додика, који се курчи, неки мисле да су се препали да Бакир не дође са Хаубицом. Моји извори кажу да је превладао страх од изравног сусрета Комшића у Јункера.
А Расол забрањен у ЕУ.
Углавном, највише ће бити Шиптара. У које рачунам и Вичића.
Ну.
◘ Ангела Меркел и Емануела Макрон, убједљиво су најнеефикаснији двојац у цијелој послијератној историји Европе.
Њихова достигнућа на унутрашњем и на европском плану су погубна и силазна.
Сва њихова Сранија, Трамп сјебе једним Твитом.
◘ План за ово подручје, за тај Западни Балкан, одавно постоји и далеко је одмакао у реализацији. То је уништење Држава и Нација и онемоћавање било каквог присуства и утицаја Русије.
Кине су се касно сјетили, као и Америчани.
◘ Ништа у смислу Плана, није могуће за ово Подручје. Ни једног услова нема за било какав корак или искорак. Ни економског, ни политичког, ни интересног.
◘ Циљ Њемачке и Америке, за ово Подручје, јесте константни Силазни Status Quo.
Стварни Мали Циљеви се остварују. Кљакава Хрватска. Тромрзилчка БиХ. Пузајући Вучић. Србија на Кољенима. Харадинај Таксист. Трусни Монтенегро. Нестабилна Албанија. Сјеверна Македонија.
◘ Дакле, сврха свега није никакав План, већ продужетак агоније.

среда, 10. април 2019.


ДОБОЈ
МИЈЕЊА ИМЕ
У ДОБРЕНОЈ
А УРОШ ГОСТИЋ
ПРЕУЗИМА СДС

У Добоју Граду, Граду Проклетог Јеринића, који изгради прву српску Пријестолницу СДС-а и СНСД-а, чекамо још седми јули да видимо да ли ће засјати благо негдје закопано испод Тврђаве, како јавља Еуро Блиц, Обрен Петровић, Пола Чојек, Пола Џамија, преузеће СНСД.
Еуро Блиц је досад имао неколико успјешних конекција са позадинским и невидљивим догађањима везаним за Додиковце у Есенесдеу.
Велики и задрти Есенесдеовци, Урош Гостић и Обрен Петровић сарађују, у Добују Граду, већ неколико мандата.
Обрен је толерисао васколику моћ Уроша у Граду, а Урош је Обрену подводио противкандидате који не могу побиједити.
Најава преласка Обрен Горе у СНСД и преузимање Градског одбора, била истини или не била, само је наставак процеса у СНСД-у, које сам анализирао још 2010е и због чега сам понижено најебао и морао да постанем слободан и низаштонејебавајући инокосник.
СНСД, Додик, од тада је комплетну страначку структуру удјељивао у бесцијење. За Есенесде. У Бијељини. У Зворнику. У Приједору. У Требињу. И у Добоју неколико пута.
СНСД је постао Додикова Странка.
Он то, све чешће и синтагмује.
Тај се процес не може зауставити нити преокренути.
Али, зато СНСД стагнира.
И у случају екстерних тектонија, распашће се ко Велика Демократска Странка Бориса Тадића.

уторак, 9. април 2019.


РЕПУБЛИКА СРПСКА
НЕ ТРЕБА
ДА ИДЕ У НАТО
ЧАК И АКО СРБИЈА
УЈУТРО ПРИСТУПИ

Став да ће Република Српска пратити Србију у погледу приступа НАТО Пакту или Војне Неутралности, Став је без Става.
Присупање тоталитарном злочиначком глобалном Савезу, уништитељу Нација и Држава, прекрупно је судбинско питање и за најмању Нацију.
Па не може остати у сфери оваквог пасивизма.
Тај став је формулисао Додик, и придружио се Есдеес и мрски Педепе, само зато што немају шта дуго да кажу.
И зато што се крију иза Србије.
Која је потпуно провидна.
И зато што не процјењују трендове удаљ и увис.
То Вођа мора да чини.
Да мисли пола вијека унапријед. Иако му је, можда, остало само пола године Власти.
Шта је битно код стратегије Српске према НАТО Пакту.
◘ Успон Кине, Русије, Индије... учиниће НАТО небитним фактором у овом вијеку. А тиме и неартикулисаним и нуколијенченим.
◘ Европа је за НАТО, била политички и територијални неисцрпни рудник. Али, она то више није и неће никад бити.
◘ Српској није интерес улазак у НАТО Пакт, чак и када би сви ушли.
То је цементни саркофаг за Србе и Српску.
Она тада остаје без игдје иког свог.
Србија не би прстом мрднула за Српску. И, Српска би изгубила Русију и Кину, двије важне силе које благонаклоно, или, нормално, гледају на Српску и Дејтон.
◘ Уласком у НАТО Пакт престаје да важи Дејтонски Мировни Споразум.
На који начин ће Русија да остане потписница и гарант ако се ради о земљи чланици Пакта.
◘ Србији, за Вучићеве ере, а и какви су потенцијални претенденти, за дуже вријеме, не може се вјеровати. Ту нема ни Н од Националне Српске Стратегије.
◘ Српска се против уласка у НАТО Пакт, против покоравања од стране тог Злавеза, не може борити са Србијом. Већ се мора борити у БиХ.
На тај начин кочи БиХ и јача своју Самосталност.
◘ Најефикаснији начин борбе против НАТО Пакта јесте унутрашње јачање Српске, јачање Егзистенцијалне Економије, Националне Свијести и Културе.
◘ Опстанак Срба и Српске могућ је само изван НАТО Пакта.



понедељак, 8. април 2019.


СДС ЈЕ ВЕЋ
УШАО У НАТО
А НАТО ИМ ЈЕ
ДУБОКО ПРОДРО

Што Будала мисли то Мектић говори.
Наизглед, само будала може изјавти да би волио да су Србија и Српска у НАТО Пакту.
Какве везе имају Србија и Срска.
Јер, Српска није, још, Независна Држава.
И како је могуће да такву изјаву даје неко ко је страначки неутемељено дошао на функцију у Савјету Министара, из Српске, дакле, кад би она, таква изјава, приличила некој Будали изнад, бриселској, божемесаклони.
Дорис Пактић, рецимо.
Ну.
Драган Мектић је, очито, одабран као оћан Србин Сиротановић, у тој кампањи ЗАНАТО.
Стога је СДС цијели мандат талац Драгана Мектића.
Треба се присјетити четверогодишње хронологије његових јавних обадања, без икакве везе са ставом Странке, од хапшења Додика, до афере о хрватским обавјештајцима.
Никада СДС није реаговао, ни подржао ни оградио се.
Сада је Гламочак рекао да је то Мектићево лично мишљење. Говедарица није смио да писне.
Из чега се може закључити да Мектић није само Будала већ и да СДС није Странка.
Очито је да Мектић има гранитну подршку Бакира Изетбеговића, Сарај Чадора и Америчке Амбасаде.
Његова дјелатност у корист тог двојца, у лепези од Миграната до сукоба са Хрватском, чиме се настоје одсјећи Хрвати у БиХ, сугерише да у Сарајеву нико не жели нови Савјет Министара.
Ако трпимо Додика, не морамо и Србинов Савјет Министара.
Српска Демократска Странка је очито изгубила Национални Путоказ.
Тандем Босић – Говедарица растјерали су све што је био национално тврд лидер.
Обрен је страдао јер га је Додик мандатима подржавао и јер ништа није дужан СДС-у, Босићу или Говедарици. Али и као фаворит Сараја и Странаца Усранаца за Предсједника СДС-а.
Миличевић је финоћа божија а Мићић премјешта Аутопутеве.
Тако је Викота још увијек једини фаворит.
Ако дирне Мектића, више неће бити.
НАТО је, за ове четири године, дубоко зашао у СДС.
Све је почело са Босићевим Пробосанством.
То је чињеница коју СДС тешко може исправити и отклонити.
Нико не окреће плуг упо бразде.
Политичка сцена Српске треба да озбиљно узме ову чињеницу.
Јер. Мектић је само први прокукурикао.
Ко зна колико Тришићки има још у Есдеесу.

петак, 5. април 2019.


РЕПУБЛИКУ СРПСКУ
ЖЕЛИТЕ ПРЕТВОРИТИ
У ПАПАРАЦО ЛОВ

Маргиналци и аналфабете воле да причају о ономе о чему не знају ништа.
Тако је ових дана Топ Тема, најављена законска забрана фотографисања Полицајаца у Републици Српској.
Општу хајку је дигла ситна стока страних каламара и они који су нешто учили о њих.
Помињу се Људска Права и Демократија.
Људска Права и Демократија не постоје.
Демократија је поштовање процедура и правила, за све, које је у Парламенту усвојила Већина.
Све изван тога је Анархија.
Људска права су моћ неког друштва да ти обезбиједи колико може, школовање, запослење, закон, једнакост пред законом...
Све изван тога, што је реално за све, Анархија је, мито или рушилачка револуција.
И за сваку девијацију постоји Закон.
Полиција је данас тако опремљена да Полицајца не можеш пољубити ни у гузицу а камоли видјети му лице. Специјална Полиција је потпуно маскирана. У масовним протестима, и редовна полиција је заштићена. Редовна Војска, такође маскирана.
У цијелом Свијету.
Па нико не помену Демократију и Људска Права.
Није реаговало ни једно удружење. Фоторепортери без граница.
Шта је, онда, овим бањалучким голоумњацима.
Показују нам да су руља са сокака, пробисвијети са мераје, пиљеж у борби за чешање муда.
Хорда Хијена.
Која је напала и мене, ономад, и присилила Додика да мене присили да поднесем оставку.
Јер сам рекао да су студенти који за паре иду на улицу да руше Власт, Копилад.
О шта сте постигли.
Нисте ме ни за Курац уватили.
Ви нисте Копилад. Ви сте Пичке.
Кријете се иза неког небулозног права на фотографисање.
Желите своје болесне селфије примијенити над свима.
Над онима који раде свој посао.
Онда дозволите и Педофилима да вам фотографишу дјецу. И они раде свој посао.
Узмите књиге, и године, предасе, па се обавијестите о Демократији и Људским Правима.
Не морате свким божијим поводом да испадате Мектићи.

четвртак, 4. април 2019.


НИЈЕ БАЛКАН
ГЕОСТРАТЕШКА
РАСКРСНИЦА
НО ЈЕ ПРОВИНЦИЈАЛНА
БУДАЛАСНИЦА

Морам да говорим поједностављено.
Да ме Будале не би схватиле.
Кад те Будале схвате, какогод схвате, и ти и сви су у великој опасности.
Не постоји, историјска права страна.
Постоји само Страна Нације.
Хитлер и Нацизам то нам и данас демонстрирају
Ко је био за њега, данас је на коњу.
Ко је био на страни побједника и тих срања, данас је уништен, или га се уништава, проглашен је Фашистима и Агресорима, не добија паре, слободе, демократију...
Нешто друго је, дакле, у суштини и у позадини.
Интерес Капитала.
И Америчани су, Капитал, у почетку, подржавали Хитлера, игрјући на Кладионци Историје, да ће заузети Русију.
ЕУ је формирао Капитал. Да би Њемачка имала користи од тога. Што се и десило.
Кад Америчани траже политичке уступке, не траже ради Демократије и Слободе, траже ради слободног пролаза Капитала.
Да би Капитал имао слободан пролаз на Русију, потребна је Територија.
Територија не трпи много Политике, Слободе и Демократије.
Капиталу треба слободан пролаз а не та непрактична теоретска сранија.
То што прво иду СС дивизије или, данас, зрачне снаге, само је варка, да се непријатељ не досјети.
Кина је данас Капитал.
И њој треба слободан пролаз.
Она то зове Један појас – један пут.
Она не тражи све што је тражио Хитлер и Запад.
То је нама неразумљива Цивилизација.
Кини дај камен она направи Велики Зид.
Србину дај Камен, он затвори друга два Србина, да праве Туцаник.
Као што није било сигурно да ће Хитлер проћи, већ да ће проћи Капитал, Морган, тако и данас, већ видљиво није сигурно да ће проћи ЕУ. Али је сигурно да ће проћи Кина.
Шехиди Сокака, Сарај Чадор, већ недјељама дижу галаму против неког Блока 7 који ће се градити Кинеским кредитом.
Шехиди Сокака знају да је то улизивачки начин према Америци, која им је на Тараби написала БиХ.
Ну.
То је, та борба против Кине, веома краткорочан потез. Схвтила је то и ЕУ. Па се улизује Сију. Јебо Амере и борбу против 5Г Хуавеја.
Капитал Кина ће премрежити Свијет.
При чему уопште неће бити битна судбина Сарај Чадора.
Али за неколико историјског времена, хоће.
Платиће нестанком за то.


среда, 3. април 2019.


АКО ЋЕТЕ ТРПИТИ
ТУРКЕ САРАЈЛИЈЕ
КОЛИКО И
ТУРКЕ ОСМАНЛИЈЕ,
ОНДА, ЈЕБИТЕ СЕ

Јасно је да је Сарајевска Власт, што је, иначе фиктивна категорија, у главама сећијаша и синијаша ћаршијских и калдрмских, јер осим Заједничких Институција, БиХ нема ништа од Власти, закашњело отјелотворење Отоманских, турских, Принципа Владања.
Ми сједимо у Чадору, а ви, доље, около и по санџацима, ви сте под влашћу.
Послиједејтонска пракса из Сарај Чадора огољена је на један једини принцип.
Што не отмемо, и пренесемо, од надлежности, сматраћемо да сте ви прећутно то предали нама.
Многи се и Србин понаша у складу са тим.
Људи Републике Српске, изабрани и именовани, препустили су се комфору и летаргији, жабокречини и ситним принадлежностима.
Додик им изградио Административни Центар Републике Срске. Топло им и чисто.
Јебеш Српску.
Јебо Вас Додик у дупе.
Да сам вам ја нешто, нико ујутро не би прошао на улазу АЦ, на посао, док напамет не би изрецитовао Дедензи, ДДНЗИ, Десет Дејтонских Надлежности Заједничких Институција.
А сваки полицајац имао би право да, кад установи гдје радиш, да те изведе из аута, да на тргу ил раскрсници, рецитујеш Дедензи.
Актуелна је ситуација са Акредитацијом високошколских установа.
Министар Рајчевић јауче о томе.
Нека Агенција за акредитацију, врхунаравна је власт у БиХ.
Иако образовање није у Дедензи.
Али, Многаја Српскаја Дурака, дала је сагласност за формирање цијеле шуме Агенција на нивоу БиХ.
Не схватајући ништа и не знајући ништа о Држави.
Агенција је алатка разарања Државе. Аплкација за одузимање надлежности. Она ради посао министарстава и влада. Тако сте изгубили Школске Власти.
Сада Власт у Српској мора да покаже Муда.
Знам да је тешко. Јер многи из Власти, кад пођу на посао, оставе Муда код куће. Сакрију и од дјеце.
Агенцију за Акредитацију, за развој високошколског образовања... прогласити ненадлежном за Републику Српску.
Ако није настала Споразумом Страна.
Видјети у ООСЗМ, шта је Споразум Страна.
Неће признати наше дипломе у свијету.
Па шта.
Није ни Косово у Интерполу, па Криминал цвјета.

уторак, 2. април 2019.


ПОДЈЕЛА УЛОГА
У УНИШТЕЊУ
ДРЖАВЕ И НАЦИЈЕ

Држава и Нација, одавно не смета и није противник другој Држави и Нацији.
Та ера је почела са Хитлеровим Нацизмом и Њемачком.
То је ера глобалног а не појединачног уништења Државе и Нације.
Тај процес је ишао успјешно док се није појавила Кина, на великој сцени, и ојачала Русија.
ЕУ и НАТО су инструменти уништења Државе и Нације. САД, ММФ итд, само су помоћне апликације.
◘ Грађани. Грађани не постоје. То је фиктивна категорија. То је тек списак из Матичне Књиге Рођених минус списак из Матичне Књиге Умрлих.
Грађани нису учествовали у стварању Државе и Нације. Зато су најпогоднији за њено уништење.
Грађанин и не зна да је Грађанин док га Глобални Губар не обавијести о томе.
Он, тада, постаје погодан у тржењу права која не постоје и која му, нарочито ослабљена држава, не може остварити.
Грађани су добра конгломерација за деструкцију јер ту никада неће доћи до арматуризације и широког повезивања интереса на основу чега ће се изаћи на политичку сцену.
Грађани су нововремене небитне индивидуе које су властити аутизам предијагнозирале као неправду од стране Државе. Јер. Они су Порески Обавзници.
Грађанин је канцерогена ћелија сваке НДД Сфере.
◘ Националист. Непријатељ Глобалног Губара. Зато се он данас проглашава Фашистом. Овдје су то Срби. Они су, још, и Агресори и Геноцидаши. Јер, не пристају да буду Грађани.
Националист, у старом француском смислу, једини може очувати Државу, Нацију, Вјеру, Традицију, Породицу... Зато је вишеструко опасан и вишеслојна је мета.
◘ Бирач. Бирач је лоциран као будала која ће прихватити Изборе као готову демократску ствар и као покриће за Демократију.
Док ГГ буде радио на обезвређивању Избора.
◘ Политичка Странка. Организовани масовни елемент који је непријтељ за ГГ. Пошто је један од стубова НДД Сфере. Нарочито у друштвима, којих још има, гдје људи хоће да буду чланови Странака.
Зато данас на сцени имамо уништење Политичких Странака. Што је само један од наставака диригованог и програмираног Распада СФРЈ.
◘ Медији. Будале које су повјеровале да нешто озбиљно раде за Демократију. У много већој мјери него што су Новинари у Комунизму, повјеровали да су Друштвено-политички радници. Седма Сила и треће мудо. Завиривачи у Дупе Другог Мишљења.
◘ Народ. Скуп свих припадника Нације и Вјере, или Вјера, у некој Држави. То су Држављани. Који имају право гласа и негласа.
Народ о нечему одлучује, и пристаје на то, само у два случаја. У случају подршке Вођи, изборне, прећутне, изнуђене. И у случају Рата, учешћем.
Народ, дакле, изађе на Изборе и заврши своју одговорност.
Оде у Рат, одбрани Државу или је створи, и заврши своју одговорност.
За све друго, Народ није заинтересован.
Онај ко каже Мој Народ и слично, манипулатор је новог доба неорганизоване или сипљиве Државе.
◘ Вођа. Вођа је одговоран умјесто Народа. Какогод се нађе на том мјесту, он је преузео ту одгворност. Која се умножва у односу на одговорност Народа. Она је много већа него одлазак до Кутије или у Ров.
Стицајем свих околности које намеће Глобални Губар, Народ, Нација, све је јаловији за рађање квалитетног Вође. А и ГГ, разним процесима, селектује и подмеће Овце Јаловице.
Упоредите Орбана и Макрона, Путина и Меј, Сија и Трампа, Додика и Вучића...

понедељак, 1. април 2019.


ДА ЛИ ЈЕ ТО
ПОСЉЕДЊА ИГРА
ЛЕПТИРА ВУКОТЕ

Миша Мекињара.
Да ли је Вукота процијенио да је више Додикофила отишло из Есдееса него што је остало и да би могао, одсад па на сљедећи свој мандат, да има већину.
Да ли је морао и овај пут, да прати, МПМ, Мудри Прогрес Младенов.
Да ли је Вукота процијенио да је боље да га употребљава Иванић & Једна Амбасада, него Додик.
Јесткурац.
Није Вукота толико политички уман и мудар.
Овдје се ради о Додиковом покушају да дотаре Есдеес. Јер, Есдеес и ако уђе, сатрвен је и ако не уђе, сатрвен је. Једноставно не смије да се противи Републици Српској у Сарајеву. И његово опозиционарство је ко Хасин лет у Космос. Инежењер Хасо, ти само нарани псе и немој ништа да би пипно. Пирамида Високо, пријем.
И, ради се о анималном рефлексу Вукоте Говедарице да остане Предсједник Есдееса. Не да нешто учини за Странку. Већ, шта ће бити Вукота ако није то.
Он нема Себију, као Бакир.
На добитку је само Једна Амбасада.
Она, Они, успјела је да Опозицију Српске, Опозицију Српској, задржи на окупу.
Мада је најефикаснијег опозиционара, Оца Анархисту, морала да ексхумира.
То значи да ће се крволочна борба против Републике Српске наставити и у овом мандату. Видјећемо на који начин.
Ну.
Наставиће се и пропадање и таворење Есдееса и  Педепеа.
За Педепе, добро, за Есдеес штета.
Штета за Републику Српску.
Јер, гласови Против, не могу да надомјесте недостатак јаких и профилисаних Странака Опозиције.
Гласови Против нису Опозиција и Алтернатива. Они су обарање, рушење, анархија, незадовољство.
То многи, скоро сви, не могу да схвате. Па и изузетно политички глупи Вучић, мора да им држи Радионице на ту тему.
Гласови Против, у Српској, достигли су свој максимум на Изборима 2014е. Па и 2018е. Мада су, упркос Бањалучкој Анархији, морали да се надограђују манипулацијама унутар СНСД.
Трећи пут ни Брена неће лећи.
Есдеес је, без обзира на Вукоту, повукао логичан потез.
За мене, очекиван.
Онај ко четири године није хтио са Српском, неће ни ове четири са Есенесдеом.
Да им Додика не помињем.


петак, 29. март 2019.


УСТАВНИ
СУД ЗА БЕНЗИН

Босна и Херцеговина је и створена као хепо коцка за потпаљивање Тројне Мржње Срба, Хрвата и муслимана.
Она се „осамосталила на неуставном Референдуму. Кад није признат Глас Срба.
Стога је природно-правно да она, данас, не признаје Референдум Српске.
БиХ је на самом почетку легла у погрешну Раку.
И, само се све више закопава.
Стога је и опетована одлука Уставног Суда БиХ, о неуставности Дана Републике Српске, такође природно-правна.
Она има улогу потпаљивања Мржње између Срба и муслимана.
Уништење Републике, укидање, како јој демократски тепају из Сарај Чадора, подразумијева се.
Само у БиХ, једна група неуставних дрипаца, делегати из Вијећа Народа, које је неуставно тијело, јер не само да га нема у Дејтонском Уставу већ и Српска није држава Срба, Хрвата и Бошњака, као што је Федерација Држава Бошњака и Хрвата, може да подноси Апелацију Уставном Суду за оцјену уставности.
Шта треба да ради Република Српска.
Ништа.
Треба да се сва прави Девети Јснуар.
Да не реагује како би нешто мијењала.
Да лидери и јавносници не дају изјаве и тако калеме важност Неуставним Дрипцима и Уставном Суду.
Да обиљежава Девети Јануар као да се ништа данас није догодило.