среда, 24. јун 2026.

 

САРАЈЕВО САФАРИ,
ДИО ЈЕ ПРОЈЕКТА
САТАНИЗАЦИЈЕ
НАЦИСТИЧКИХ ЖРТАВА,
КАКО БИ НАЦИЗАМ
ПОНОВО ИЗРАСТАО

 
Јесте Пројект Аматерског КУД.
Ни Инглези немају, више, идеја.
Види се то у Украјини. Видило се то у Пројекту Давид у Српској. Користе формуле које су кориштене у 2СР.
Нападните Дроном Крим. То је исто као у Грчкој, кад наговоре Партизане, да сруше неки пружни мост који користе Нијемци. А, Нијемци већ у Африци.
Суштина Сарајево Сафарија, иста је као и хистерична осуда Израела и Јевреја, од стране ЕУ.
Свима је јасно да је ЕУ Неонацистичка Унија. Да живи на ревитализацији Нацизма.
Да прихвата и подржава Мигранте, који су из миљеа Агресивног Ислама. Да подржава Ислам против Израела. Једино, не смију да подржавају Иран јер ће доћи Трамп, ко на Г7, и рећи, Ја сам Шеф.
Уз подршку Палестини, како наивно и пастелно одабрано име, иде и пресија на представљање Израела и Јевреја Геноцидним Народом и Државом.
То се исто радило Србима, и још се ради, у Распаду СФРЈ.
Нацију, која је страдала од Нацизма у највећим размјерама, осим совјетских Земаља, оптужиш за Распад, Агресију и Геноцид.
То је глобална, унапријед смишљена формула, која треба да донесе заштиту Европског Нацизма, и Хитлеровог, и овог ЕУ Бриселског.
По тој формули се стално извикује да ће Русија напасти ЕУ.
На ту формулу падају и Срби.
Наивни Срби и Срби Издајници.
Вучић: Ми немамо никог ко Мурат.
(да дође на туђу Територију, да организује Битке и поробљава Нацију, да окупира њену Земљу и убија и пљачка, прим. прев.)
Васић: Ми немамо никог ко Алија.
(да жртвује Мир да би побио Србе, отео Српске Земље и на њима начинио Исламску Државу, прим. прев.)
Вучић представља Србе Издајнике.
Упоредите моју макету и његов Став.
То је слављење Истребљивача.
Срби масовно подржавају Ислам против Израела.
И не могу прихватити и схватити шта Република Српска види и тражи у Израелу и са Јеврејима.
Неће никада ни схватити.
Да могу да схвате, не би данас били гдје јесмо.
Окупирана Свијест иде дотле да многи тврде да су Јевреји организовали бомбардовање Србије.
Вучићу, пред Видовдан, стижу вијести, пјева неки Лукас, који је крпа и закрпа са Насером Орићем.
Та Муслиманштина код Срба, тешко ће се искоријенити.
Ну.
Без искорјењивања Муслиманштине, Срби не могу имати Државу, не могу имати Нацију, не могу имати Сувереност.
То је првобитни облик Братства и Јединства.
За које ће сви рећи да је Србима наметнуто.
Није наметнуто. Срби су га излегли.
Комунисти су то само искористили.
 

Нема коментара: