ВИШЕДЕЦЕНИЈСКЕ
ПОЛИТИЧКЕ ЛАЖИ
МУСЛИМАНСКИХ
УНИТАРИСТА
Сарајевски Политички Круг, припадајући Интелктуалџук и
Медијаши, извјештили су се да у цијелом периоду од почетка Распада СФРЈ, шире
Политичке Лажи и да на њима добијају поене од Противсрпског Запада.
Противсрпски Запад је кренуо у Распад СФРЈ да би
уништио Србе и преузео њихове Територије.
Сарајевски Политички Круг, понашао се ко крезуби стари
Во који је полетио за њима, мислећи да ће се окористити младом дјетелином.
Да ће они преузети Српске Земље у „нашој босни“. А и хрватске.
Те намјере никад се нису поклапале са Западом.
Сарајмуслимани су током неколико деценија изградили
лажни систем који предочавају Муслиманској Сиротињи Раји, као главни политички
интерес и разлог да ту вјерско – параполитичку клику стално и без питања
подржавају на власти.
Тај Лажни Систем, користио је и Западашима.
Кобива, имамо подршку „у Босни“.
Тако су политички Сарајмуслимани стигли до неиздржљиве
ситуације.
Све борбе, лажи и Западаши, нису помогли.
Република Српска изашла јача него прије десет или
двадесет година.
Стили су до апсурда.
Борећи се за „нашу државу“, почели су да се боре за
останак Високог Представника и његове канцеларије, коју митски називају ОХР.
То је тешко образложити, чак и припростој муслиманској
политичкој јавности. Свакодневним Људима.
Данас је на сцену ступио Параполитички Аналфабет
Аматер, извјесни Конаковић.
Он је саопштио да се тражи Високи Представник који ће
спријечити Сецесију.
Неполитичка Сиротиња Раја, повјероваће у то.
Јер не зна да је Република Српска припојена
Федерацији, односно Федерација, Републици Српској. Да у Уставу БиХ стоји да се
БиХ „састоји од Републике Српске...“
Сиротиња Раја неће никада схватити да СПК, и тај Креветовић,
тражи да БиХ, дакле и муслимани, буду под двоструким Протекторатом. Протекторатом
тог Неонацистичког Високог Представника. И под Протеткторатом вјерско –
политичке клике Сарајева.
Тако се од дејтонске категорије да Високи Представник
треба да тумачи Дејтонски Споразум, преко наметања Закона и кршења свих могућих
Устава, па и Дејтонског, дошло до тога да ВП спречава Сецесионизам.
Шта је Сецесионизам.
Одвајање једног дијела живља и територије од компактне
Земље.
БиХ, ни под којим мјерилима није компактна Земља,
Држава.
Сцесија Републике Српске није на сцени.
Српска ће се, кад дође вријеме, само одвојити.
Одлучиће да се БиХ више не састоји.
Сарајевски Политички Круг, само постојање Републике Српске
сматра Сецесијом.
Борба против Сецесије, борба је за поништење Републике
Српске, борба је за Унитаризацију.
Тако су Агресори из Рата постали они који наваљују на
Сецесију.
...
Канализација Сокака.
ПОЛИТИЧКЕ ЛАЖИ
МУСЛИМАНСКИХ
УНИТАРИСТА


Нема коментара:
Постави коментар