БАКИР СИЛА
АРТЕФАКТ ЈЕ
ТЕРИТОРИЈАЛИСТИЧКОГ
НАЦИЗМА
Њега је начинила Подсвијест која почива на
неоотоманској територијализацији, која, будући да је по окрајцима, нема своју
земљу и може да опстоји само узимањем туђе, туђе Земље, туђе Територије.
И све што уз то иде, Језик, Историја, Краљеви, чак и
Комунизам...
Формула је увијек иста.
▪ Нападај и оптужуј Предсједника Републике Српске
▪ Гради своје Потурице, Издајничку Промуслиманску
Опозицију
▪ Опозицију уклопи у неке „љекаребезграница“ и тако
управљај њима
▪ Поништавај Републику Српску
▪ Унитаризуј и одређује све
▪ Учини да све буде „босанско“. Босанска Градишка,
Босански Петровац, не Бихаћ, ни случајно, он је муслнански, Босански Челинац...
Бакир Сила обавља те нападе на Предсједника Републике
Српске.
Пошто се Конаковић није показао.
То што је Бакир употријебио синтагму Уклонити Неком
Силом, тако некако, објашњава све остале елементе из ове формуле.
Бакир извикује Силу само да би муслимани, које он
представља, били оправдање за све што Неонацистичка Европа чини према Србима и
Српској.
Муслимани у „БиХ“, били би срећни, ишли на мјесец,
паметовали као и AI, освојили Свјетско Фудбалско... само да нема оних
геноцидаша, сецесиониста и агресора.
Стога ће Неонацистичка Европа помоћи малој
Неоотоманској Раји.
Јер.
И Раја је неонацистичка. Отми Територију, испразни Нацију
са тог подручја.
Зато је сада Европски Народни Блок, „љекарибезграница“
инкорпорирао, путем Декларације, СДС и ПДП.
Тако су они иментовани народним партијама а, у ствари,
СДС и ПДП су муслиманске Партије.
Европски Народни Блок је то учинио да би могли да
управљају са та два издајничка елемента.
Тако је, ономад, СИ примила СНСД. Прва фаза је била да
се ујединимо са СДП Златка Лагумџије, да будемо једна босанска
социјалдемократска Партија.
Кад то није успјело, СИ је избацила СНСД.
Муслиманска Социјалдемократија може бити против Срба а
српска Социјалдемократија не може бити за Србе.
Треба добро пазити.
Бакир Изетбеговић је Сокачки Политички Ћоркан.
Али, он је врх леденог бријега.
То што мисле и смјерају у Сарајском Политичком Кругу,
и вјерском, невидљиво је и далеко је монструозније од тога што се излајао Бакир
Сила.
Сваког дана циљ Српске мора да буде Самосталност.
Не задовољавати се никаквим Протезама Самосталности.
Срби тако потроше Вијекове и на крају нестану.
АРТЕФАКТ ЈЕ
ТЕРИТОРИЈАЛИСТИЧКОГ
НАЦИЗМА


Нема коментара:
Постави коментар